A cég vezetését már korábban átadta, a jövőben szeretne teljes figyelmével az önkéntességre, a társadalmi ügyek felkarolására és a szemléletformálásra, azaz, a „gazsizoliságra” koncentrálni.
Mi történt? Gazsi Zoltán búcsúzik az Eisbergtől. A Forbes címlapján tavaly ősszel szereplő üzletember csaknem két évtizedig vezette a céget ügyvezetőként és cégvezetőként, neve itthon összeforrt az Eisberggel, az egészséges életmód népszerűsítésével, valamint az üzleti szférán túlnyúló társadalmi felelősségvállalással.
Mit érdemes tudni még? Gazsi Zoltán 2007-ben vette át az Eisberg Hungary vezetését. Értékesítési és marketing területen, hazai és nemzetközi vállalatoknál szerzett tapasztalatát hozta a céghez. A közel két évtized során az Eisberget a fenntartható, etikus és emberközpontú működés zászlóvivőjévé tette. Elkötelezett híve a coaching szemléletű vezetésnek, az önismeret fejlesztésének és a dolgozók pszichológiai támogatásának, vezetőként pedig mindig arra törekedett, hogy munkatársai élvezzék, amit csinálnak. Nevéhez számos társadalmi ügy felkarolása, edukációs program és díj fűződik – többek között a KórházSuli nagyköveteként, a BCSDH elnökségi tagjaként, valamint az „Év menedzsere a társadalomért” díj kitüntetettjeként is ismertté vált.
Pál Gyula és Gazsi Zoltán. Fotó: Eisberg
Mi lesz most? Az ügyvezetői feladatokat még 2024-ben Pál Gyula vette át, aki húsz éve dolgozik a vállalatnál. Gyula hosszú évekig felelt a beszerzésért, majd operatív vezetőként segítette a cég fejlődését hazai és régiós szinten. A váltás zökkenőmentesen zajlott, így az Eisberg továbbra is stabil szakmai irányítással működik, folytatva értékalapú fejlődését. Eközben Zoli életében az utóbbi években a családja és a cégvezetés mellett egyre nagyobb szerepet tölt be a társadalmi felelősségvállalás, az üzleti és az azon túlnyúló közösségek szemléletformálása. Április végén megvalósította régi álmát, közel 1000 embert, köztük több tucat civil szervezet képviselőjét hozta össze az első Önzetlenség Napján.
A jövőben szeretne teljes figyelmével az önkéntességre, a társadalmi ügyek felkarolására és a szemléletformálásra, azaz, a „gazsizoliságra” koncentrálni
– közölték.